Sven X:et Erixson Kring operan Aniara

226679

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Kring operan Aniara", 7 st. färglitografier, 5 st signerade X-et 141/350 samt 2 st XI/L, ramade
Medföljer skyddsmapp och introduktion, något skadat skick

Fack 10

Budhistorik (9 bud)
1141088
3 200
1141085
1141086
1141085
2 800
1141084
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.