Orientmatta

226605

ORIENTMATTA, Meshed, antik, ca 312x440 cm

Fläckar, malskador, slitage

Mattor/Textilier

Rum 11

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

1127823
3 200
1123131
1118375
1118373

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.