Ulrik Samuelson oljemålning

226603

SAMUELSON, Ulrik (född 1935): Figur, signerad US samt signerad och daterad på baksidan U Samuelson 1960, olja på duk, 55x61 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Måleri

Kundcenter

Ulrik Samuelson oljemålning
Budhistorik (15 bud)
1126092
10 500
1125970
10 000
1126091
10 000
1125970
9 600
1125947
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 002 EUR, 1 127 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.