Peter Dahl litografier

226570

DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x58 cm vardera; oramad

Rum 8

Peter Dahl litografier

Budhistorik (13 bud)
1124156
900
1124162
850
1124156
1124158
750
1124156
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.