Peter Dahl litografier

226569

DAHL, Peter (född 1934): (3) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, 43x29 cm vardera

Rum 8

Peter Dahl litografier

Budhistorik (5 bud)
1122591
1123203
1122591
1121686
600
1113143
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.