Bordspendyl

226561

BORSPENDYL, 1930-40-tal, träfodral, delvis rotfanér, höjd 28x50 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Klockor/Ur

Rum 3

Bordspendyl

Budhistorik (6 bud)
1130239
750
1130341
700
1130239
550
1130339
500
1130239

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.