Orientmatta

226527

ORIENTMATTA, Täbriz, signerad, ca 80x530 cm

Smärre lagning

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
1128630
4 200
1127983
1126754
3 800
1126477
3 400
1125772
3 200

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.