Harald Wiberg oljemålning

226504

WIBERG, Harald (1908-1986): "Fälthöns", signerad och daterad Harald Wiberg 1951, olja på pannå, 60x73 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1122598
6 000
1122341
1122340
3 200
1117505
1117387

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.