Ellen Eckert olja

226488

ECKERT, Ellen, "Helgeandsholmen 1894", olja på duk, signerad 1894 E E-T, ca 50x41 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Ellen Eckert olja

Budhistorik (30 bud)
1140605
7 200
1140603
7 000
1140598
6 800
1140598
6 200
1140597
6 000

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.