Elsie Hermansson olja

226483

HERMANSSON, Elsie (1900-1997): Landskap, signerad, olja på duk, 54x46 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Elsie Hermansson olja

Budhistorik (3 bud)

1132962
1127608
1127608

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.