Carl Månsson oljemålnng

226481

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad, ca 111x79 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Carl Månsson oljemålnng

Budhistorik (17 bud)
1133138
1 900
1133056
1 800
1133137
1 800
1133056
1 600
1132808

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.