Fat Kina Qianlong dekor i underglasyrblått

226400

FAT, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 32 cm, STEKFAT, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, 35x41 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 19

Budhistorik (15 bud)
1128162
2 800
1127954
2 600
1128161
2 600
1127954
2 400
1128160

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.