Man med lie brons

226307

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man med lie, monogramsignerad, I/X, brons, total höjd med sockel 43 cm

Konst, Skulptur

Rum 3

Man med lie brons

Budhistorik (4 bud)

1137633
1 600
1135822
1135821
1 300
1130551

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.