Orientmatta

226060

ORIENTMATTA, Turkmen, Tekke, ca 173x123 cm

Hål, slitage, lagningar, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta

Budhistorik (15 bud)
1124514
1124512
950
1124509
900
1124507
850
1124505

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.