Orientmatta

225860

ORIENTMATTA, signerad, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 305x250 cm

Delar delvis med kraftigare slitage

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta
Budhistorik (11 bud)
1123227
4 600
1123226
4 400
1121227
4 200
1115438
1115437
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.