Olle Nordberg oljemålning

225715

NORDBERG, Olle (1905-1986): Flicka vid fågelbo på trädgren, signerad och daterad Olle Nordberg 52, olja på pannå, 34x15 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Olle Nordberg oljemålning
Budhistorik (16 bud)
1125448
1 400
1125356
1 300
1124541
1122590
1117118

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.