Beck & Jung Moving III

225402

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st "Moving III" , signerad Beck & Ljung, numrerade 1985, 138 resp 152/275, computer ink plot, ca 39,5x30 cm

Fack 11

Beck & Jung Moving III

Budhistorik (20 bud)
1127396
1127394
1 400
1127391
1 300
1127388
1127382

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.