Oscar Reutersvärd Fifteen European Impossible Fig

225385

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (15) Fifteen European Impossible Figures, i mapp, signerade, numrerade 22/190, bladstorlek 39x29 cm

Monter 18

Budhistorik (18 bud)
1127491
2 800
1127487
2 600
1127490
2 600
1127487
2 400
1127346

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.