Jules Schyl grafiska blad

225384

SCHYL, Jules (1893-1977): 3 st grafiska blad, signerad Schyl, en daterad -42, mått ca 28x36, 30x23,5 samt 41,5x51,5 cm

Fack 17

Jules Schyl grafiska blad

Budhistorik (2 bud)

1123504
1121457

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.