Klaffbord 1800-tal

225046

KLAFFBORD, 1800-tal, mahogny, låda i sargen, höjd 73, 81x97 cm, nyckel finns

Ytskador

Rum 5

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1140764
1140657
1140631
1140630
900
1139962
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.