Leandro Bassano oljemålning

225016

BASSANO, Leandro, hans efterföljare, 1700-tal, byscen, olja på duk fäst på masonit, 82x105 cm

Slitage, uppfäst

Konst, Måleri

Rum 4

Leandro Bassano oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1127120
4 400
1124397
4 200
1127117
1124397
3 800
1127116
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.