Skål Daum

224970

SKÅL, Daum, Frankrike, signerad Daum Nancy, marmorerad fond, höjd 9 cm

Obetydliga mynningsnagg

Glas

Monter 20

Skål Daum

Budhistorik (3 bud)

1157100
700
1157097
600
1155236
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.