Tallrikar i porslin

224968

SKÅL, TALLRIKAR, SKÅLFAT, porslin, Japan resp. Kina, 1800-tal, diameter 21-23 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 19

Tallrikar i porslin

Budhistorik (2 bud)

1157544
1152074

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.