Josefina Holmlund olja

224907

HOLMLUND, Josefina (1827-1905): Motiv från Sognefjorden(?), signerad J. Holmlund, olja på duk, 31x46 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Josefina Holmlund olja

Budhistorik (22 bud)
1133553
4 800
1133551
4 600
1133550
4 400
1133542
4 200
1133548
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.