Lindorm Liljefors oljemålning

224899

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Sträckande sjöfåglar, signerad och daterad Lindorm. L - 45, olja på duk, 90x115 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (38 bud)
1131684
26 000
1130729
25 000
1131683
25 000
1130729
24 000
1131682
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 540 EUR, 2 972 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.