Lars Pirak akvarell

224821

PIRAK, Lars (1932-2008): "Abeti, Montecassiono klostret", signerad Lars Pirak, akvarell, 21x26 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Lars Pirak akvarell
Budhistorik (8 bud)
1133028
650
1132716
600
1132716
550
1121600
500
1132715
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.