Lars Pirak akvarell

224819

PIRAK, Lars (1932-2008): "Marcus Aureliusstatyn, Rom", signerad Lars Pirak, akvarell, 26x21 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Lars Pirak akvarell
Budhistorik (9 bud)
1129171
900
1132711
850
1129171
700
1132708
650
1129171
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.