Lars Pirak akvarell

224816

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ponte Mivio, över Tibern, Rom"", signerad Lars Pirak, akvarell, 26x21 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Lars Pirak akvarell
Budhistorik (12 bud)
1133098
850
1128900
1133097
750
1128900
700
1133095
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.