Lars Pirak akvarell

224814

PIRAK, Lars (1932-2008): "Pompeii", signerad Lars Pirak, akvarell, 26x21 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (2 bud)

1133415
1130873

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.