Lars Pirak akvarell

224812

PIRAK, Lars (1932-2008): "San Michele, Capri", signerad Lars Pirak, akvarell, 26x21 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (5 bud)
1132705
500
1130898
450
1132704
1130898
1130874

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.