Tema: Lars Pirak akvarell

224809

PIRAK, Lars (1932-2008): "Nåjdrenen", signerad Lars Pirak, akvarell, 39x29 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (7 bud)
1131711
1 800
1128071
1 700
1128070
1 600
1121966
1121824
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.