Tema: Lars Pirak akvarell

224807

PIRAK, Lars (1932-2008): Lapporten, signerad Lars Pirak, akvarell, 34x47 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (26 bud)
1131891
5 400
1131889
5 200
1131887
5 000
1131884
4 800
1131879
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.