Tema: Lars Pirak litografi

224806

PIRAK, Lars (1932-2008): "Renhjorden vid Järre", signerad Lars Pirak, 141/320, färglitografi, innermått 30x40, rammått 55x65 cm

Rum 4

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (15 bud)
1131696
1 700
1131694
1 600
1131692
1131691
1 400
1131650
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.