Tema: Lars Pirak akvarell

224799

PIRAK, Lars (1932-2008): "Lapporten, Höst i Lappland", signerad Lars Pirak, akvarell, 28x38 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (27 bud)
1131855
1131798
1131846
1 900
1131798
1 800
1131396
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.