Tema: Lars Pirak litografi

224793

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu räb´dam", signerad Lars Pirak, 77/310, färglitografi, bladmått 55x66 cm; oramad

Hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (13 bud)
1131914
900
1131946
850
1131914
1131943
750
1131914
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.