Tema: Lars Pirak litografi

224790

PIRAK, Lars (1932-2008): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak, 103/320, färglitografi, innermått 29x72 cm; oramad

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (10 bud)
1129438
850
1132152
850
1129438
1132144
750
1129438
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.