Tema: Lars Pirak litografi

224789

PIRAK, Lars (1932-2008): "Säme ...", signerad Lars Pirak, 349/360, färglitografi, bladmått 47x60 cm; oramad

Smutsfläck i marginalen, smärre kantveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (11 bud)
1131465
1131464
750
1131461
700
1131459
650
1131452
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.