Tema: Lars Pirak litografi

224787

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu giedden .....", signerad Lars Pirak, 271/310, färglitografi, bladmått 56x73 cm; oramad

Hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (12 bud)
1131903
1131792
950
1131901
950
1131792
900
1131900
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.