Tema: Lars Pirak litografi

224784

PIRAK, Lars (1932-2008): "Miessigriggasai lä läppam", signerad Lars Pirak, 22/320, färglitografi, bladmått 71x54 cm; oramad

Smärre hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (11 bud)
1131397
850
1131382
1131387
750
1131382
700
1131356
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.