Tema: Lars Pirak litografi

224783

PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Parkka", signerad Lars Pirak, 88/320, färglitografi, bladmått 48x61 cm; oramad

Hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (12 bud)
1132275
1132214
750
1132197
700
1132201
700
1132197
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.