Tema: Lars Pirak litografi

224782

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu räb´dam", signerad Lars Pirak, 71/310, färglitografi, bladmått 55x66 cm; oramad

Hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (10 bud)
1131618
750
1131607
700
1131598
650
1131544
600
1131593
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.