Tema: Lars Pirak litografi

224781

PIRAK, Lars (1932-2008): "Jåkkmåkke märnan", signerad Lars Pirak, 14/320, färglitografi, innermått 35x50 cm; oramad

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (12 bud)
1132040
900
1131845
850
1132030
850
1131845
1131755
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.