Tema: Lars Pirak litografi

224779

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu räb´dam", signerad Lars Pirak, 198/320, färglitografi, bladmått ca 60x45; oramad

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (13 bud)
1131929
1131916
1131794
950
1131794
700
1131334
650

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.