Tema: Lars Pirak litografi

224776

PIRAK, Lars (1932-2008): "Miessigriggasai lä läppani", signerad Lars Pirak, 23/320, färglitografi, bladmått 70x54 cm; oramad

Smärre hanteringsveck

Rum 8

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (12 bud)
1132017
850
1132015
1132014
750
1132005
700
1132013
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.