Tema: Lars Pirak akvarell

224687

PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Björkliden", signerad och daterad Lars Pirak, akvarell, 19x29 cm, rammått 40x49 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (20 bud)
1131729
1131760
2 800
1131729
2 600
1128450
2 400
1128074

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.