Tema: Lars Pirak akvarell

224682

PIRAK, Lars (1932-2008): Renhord, signerad Lars Pirak, akvarell, 34x51 cm, rammått 58x74 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (13 bud)
1131405
4 800
1128584
4 600
1128439
4 400
1128052
4 200
1128052
3 800

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.