Tema: Lars Pirak akvarell

224679

PIRAK, Lars (1932-2008): "Renskiljning", signerad och daterad Lars Pirak -89, akvarell, 34x46 cm, rammått 55x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (17 bud)
1131828
4 400
1131825
4 200
1131822
1131813
3 800
1131477
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.