Tema: Lars Pirak akvarell

224676

PIRAK, Lars (1932-2008): "Marknadsfärd förr", signerad och daterad Lars Pirak -89, akvarell, 34x49 cm, rammått 55x67 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (21 bud)
1131990
4 400
1131976
4 200
1131984
4 200
1131976
1131982
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.