Tema: Lars Pirak akvarell

224673

PIRAK, Lars (1932-2008): Renskötaren, signerad Lars Pirak, akvarell, 28x37 cm, rammått 48x57 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tema: Lars Pirak akvarell

Budhistorik (15 bud)
1131559
3 200
1130269
1131558
1130269
2 600
1128089
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.