Tema: Lars Pirak litografi

224664

PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu", signerad Lars Pirak, pt, färglitografi, 35x58 cm, rammått 51x71 cm

Rum 4

Tema: Lars Pirak litografi
Budhistorik (20 bud)
1132305
1 700
1132292
1 600
1132219
1132277
1132219
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.